Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 6 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Mój bohater literacki PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Sahs   
05.10.2015.

Nauczyciele języka polskiego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 zapraszają do obejrzenia wystawy „Mój bohater literacki”. Prace plastyczne wykonane zostały różnorodną techniką, wszystkie są interesujące i bardzo piękne, świadczą o talencie uczniów klas IV-VI. Ekspozycja dzieł artystów naszej szkoły jest dostępna w holu głównym, można ją oglądać do końca października. Wystawa otwiera akcję „Miesiąca języka polskiego” i jest świadectwem zainteresowań literackich dzieci i młodzieży. Najlepsze prace zostaną nagrodzone na apelu podsumowującym, który odbędzie się w listopadzie.

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »