Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here:
Mój bohater literacki PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Sahs   
05.10.2015.

Nauczyciele języka polskiego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 zapraszają do obejrzenia wystawy „Mój bohater literacki”. Prace plastyczne wykonane zostały różnorodną techniką, wszystkie są interesujące i bardzo piękne, świadczą o talencie uczniów klas IV-VI. Ekspozycja dzieł artystów naszej szkoły jest dostępna w holu głównym, można ją oglądać do końca października. Wystawa otwiera akcję „Miesiąca języka polskiego” i jest świadectwem zainteresowań literackich dzieci i młodzieży. Najlepsze prace zostaną nagrodzone na apelu podsumowującym, który odbędzie się w listopadzie.

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »