You are here:
Korzystanie z e-dziennika PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator
05.10.2015.

Po lewej stronie pojawił się link do dziennika elektronicznego naszej szkoły wraz z instrukcją założenia konta, na które potem będzie można się logować. Zachęcamy do korzystania z e-dziennika zarówno Rodziców jak i Uczniów.

1. W wyszukiwarce wpisz adres dziennika elektronicznego:
       lub   kliknij na ikonkę e-dziennika w menu z lewej strony
    Wyświetli się powitalna strona systemu.
  2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
  3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
  4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
  5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło.
  6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
  7. Przeglądaj informacje otwierając poszczególne zakładki.
Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.
Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.