Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here:
" Mistrz Zagadek Matematycznych" PDF Drukuj Email
01.10.2015.
Image
 
 
Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas IV, V oraz VI do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu "Mistrz zagadek matematycznych". Zadania dla klas IV i V oraz zadania dla klas VI są zamieszczone na tablicy koło planu lekcji. Rozwiązania zadań wraz z imieniem i nazwiskiem wrzucajcie do 30 października 2015 do specjalnych skrzynek umieszczonych w salach E11 oraz E12.

Organizatorzy: Katarzyna Węglorz-Koza, Danuta Marcinkowska, Marta Martyniuk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »