Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Katyń - pamięć i prawda tym co polegli PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
16.04.2010.

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta akademia poświęcona wydarzeniom związanym z Katyniem. Oddaliśmy hołd wszystkim, którzy zmarli tragicznie w Katyniu i jego okolicach. Jeszcze raz upamiętniliśmy minutą ciszy wszystkie ofiary sobotniej katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Uczniowie przypomnieli również tragiczne wydarzenia, które rozegrały się w Katyniu 70 lat temu, gdy z rozkazu Stalina zginęło prawie 22 tysiące inteligencji polskiej.

Image

Zobacz w galerii więcej zdjęć

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »