Festyn Wielkanocny PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator
27.03.2010.

27 marca 2010r. w godz. 12:00 - 15:00 odbył się zorganizowany z inicjatywy Rodziców Festyn Wielkanocny.

Organizatorzy zapewnili miłą, świątecznie wiosenną atmosferę oraz dobrą zabawę! Zgodnie z zapowiedziami można było smacznie zjeść w szkolnej stołówce. Rodzice przygotowali dania kojarzące się z Wielkanocą - żurek, białą kiełbasę, ćwikła, a także upiekli pyszne ciasta. Dzieci mogły miło spędzić czas w pracowni plastycznej lub biorąc udział w różnych konkurencjach sportowych - dla uczestników przygotowano wiele nagród. Nie zabrakło również wielu stoisk z przepięknymi ozdobami wielkanocnymi - tu kolejny raz ujawnił się wielki talent Rodziców.
Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w organizację festynu poświęcając swój czas dla szkoły.