Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Sportowe arrow "Szukamy przyszłych Olimpijczyków" - zawody pływaków
"Szukamy przyszłych Olimpijczyków" - zawody pływaków PDF Drukuj Email
Wpisał: Agnieszka Wolff   
14.04.2014.
Na krytej pływalni w Kędzierzynie-Koźlu 12.04.2014 (sobota) odbyły się zawody pływackie pod nazwą "Szukamy przyszłych Olimpijczyków". W zawodach wzięło udział około 100 zawodników. Startowały klasy III oraz klasy II. Trudniejsze zadanie mieli zawodnicy z klas II, ponieważ zawody były OPEN, czyli czasy klas II były liczone razem z klasami III.
 
Image
 
Zawodnicy mieli prawo startu w dwóch konkurencjach + w sztafecie. Mogli wybierać z takich dystansów jak: 50m stylem grzbietowym, 50m stylem klasycznym, 50m stylem dowolnym oraz 100m stylem zmiennym. Nas reprezentowali uczniowie klas IIb oraz klasy IIIb (Oliwier Kwiecień, Patryk Uliasz, Bartosz Antonik, Jakub Furgała, Justin Zaniewski, Miłosz Tryndoch, Tomasz Jelito, Patryk Brym, Kasia Zybała, Roxana Kwiecień, Filip Chadała).
Zawodnicy jak zwykle otrzymali medale i dyplomy, ale największą niespodziankę i radość sprawiła dzieciom firma Sala Zabaw Arcadia (Edyta i Grzegorz  Warchałowscy) oraz INFINITI (Murawski Developments Jerzy Murawski), która ufundowała wspaniałe nagrody dla  pływaków  na wszystkich dystansach. Młodzi adepci pływania otrzymali czepki, deski, plecaki, ręczniki, czapeczki i inny sprzęt pływacki z firmy ARENA. Bardzo dziękujemy!

W punktacji ogólnej dziewcząt i chłopców za dwa najlepsze wyniki na dystansie pływackim Roxana Kwiecień uzyskała III m-ce, natomiast Filip Chadała II m-ce! Oto nasze wyniki:

50m stylem dowolnym:
Roxana Kwiecień II m-ce
Filip Chadała II m-ce
Jakub Furgała III m-ce

50m stylem klasycznym:
Bartosz Antonik I m-ce
Patryk Uliasz II m-ce

100m stylem zmiennym:
Roxana Kwiecień III m-ce
Filip Chadała II m-ce
Jakub Furgała III m-ce


SZTAFETA: 8x25m stylem dowolnym
zajęła II m-ce
:
Marlena Daniel
Wiktoria Kudela
Kasia Zybała
Roxana Kwiecień
Filip Chadała
Bartosz Antonik
Jakub Furgała
Patryk Uliasz

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »