Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Sportowe arrow Kędzierzyńska Football Academy w kategorii U-10 w finale mistrzostw Polski
Kędzierzyńska Football Academy w kategorii U-10 w finale mistrzostw Polski PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
09.04.2014.
W Jastrzębiu Zdrój odbył się półfinał mistrzostw Polski drużyn Football Academy U-10. W klubie tym aż roi się od zawodników z SP19 K-Koźle. Do reprezentacji, na te zawody, zostało powołanych aż pięciu zawodników z naszej szkoły: Filip Chadała, Szymon Wer, Miłosz Tryndoch, Jacek Asman, Patryk Mateja.
 
Image
 
W turnieju rywalizowały cztery zespoły: FA Bielsko-Biała, FA Jastrzębie Zdrój, FA K-Koźle, FA Opole. W meczu otwierającym turniej FA K-Koźle bardzo łatwo ograł FA Bielsko-Biała aż 12:0, co jest absolutną sensacją. W drugim naszym meczu przegraliśmy nieznacznie z FA Opole 1:3, by w meczu o wszystko pokonać gospodarzy turnieju 6:0! Nasz zespół zajął drugie miejsce - premiowane awansem do finałów mistrzostw Polski drużyn Football Academy. Filip Chadała został wybrany najlepszym bramkarzem,  a  Dominik Walicki z SP5 K-K MVP tego turnieju.
Kadra Football Academy K-Koźle: Filip Chadała (SP19 K-K), Szymon Wer (SP19 K-K), Miłosz Tryndoch (SP 19 K-K), Dominik Walicki (SP5 K-K), Piotr Kałużny (SP5 K-K), Damian Gładysz (SP5 K-K), Łukasz Wiszowaty (SP5 K-K), Michał Koneczny (SP 11 K-K), Adam Rakowski (SP9 K-K), Jacek Asman (SP19 K-K), Patryk Mateja (SP19 K-K),  Dominik Bartosik (SP6 K-K), trener: Jan Węgrzyn.
 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »