You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Sportowe arrow Powiatowe "Sztafety Pływackie" klas III-VI
Powiatowe "Sztafety Pływackie" klas III-VI PDF Drukuj Email
Wpisał: Agnieszka Wolff
09.04.2014.
W dniu 07.04.2014 odbyły się na krytej pływalnie miejskie zawody pływackie dzieci klas III, IV, V, VI.
W sztafecie dziewczynek popłynęły po 2 dziewczynki: z IIIb (Roxana Kwiecień, Wiktoria Zagumny), z IVa (Marcelina Kosarzycka, Wiktoria Drózd), Vb (Julina Nowak, Kinga Grzybowska), VIb (Adrianna Kopania, Daria Wąsala).
W sztafecie chłopców sytuacja wygląda podobnie, czyli też po dwóch chłopców z każdej klasy: IIIb (Bartosz Antonik, Jakub Furgała), IVa (Szymon Kras, Filip Chadała), Vb (Maciek Matyjasek, Jakub Cielontko), VIb (Patryk Gołębiowski, Jakub Dysarz).
Sztafeta dziewcząt zajęła II miejsce, czyli zakwalifikowaliśmy się do zawodów wojewódzkich - Opole. Natomiast sztafeta chłopców zajęła I miejsce a tym samym również jedzie na zawody wojewódzkie.
W konkurencjach indywidualnych wypadliśmy super. Wszystkie klasy pływały "open", czyli liczył się czas, a nie rocznik. Tym bardziej gratuluję najmłodszym uczniom z klas III.Oto wyniki:

50 metrów stylem grzbietowym:
Wiktoria Dróżd II m-ce
Marcelina Kosarzycka III m-ce
Patryk Gołębiowski I m-ce
Szymon Kras III m-ce

50 metrów stylem klasycznym (żabka):
Adrianna Kopania II m-ce
Julia Nowak III m-ce
Jakub Cielontko II m-ce
Jakub Furgała III m-ce

50 metrów stylem dowolnym: