You are here: Strona główna arrow Świetlica szkolna arrow Ogłoszenia, stołówka arrow Informacja dotycząca szkolnych obiadów
Informacja dotycząca szkolnych obiadów PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska
03.10.2019.

Informujemy, że odpłatność za obiady
we PAŹDZIERNIKU
wynosi 77 zł.

Od 1 stycznia 2019 roku
obowiązuje nowe konto bankowe

do płatności za obiady:

25 1020 3668 0000 5502 0501 0683

Opłaty należy dokonać przelewem bankowym na konto Zespołu Obsługi Oświaty i Wychowania ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle do 20 dnia tego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Wszystkie odpisy związane z chorobą ucznia, wyjazdami na obozy, wycieczki można zgłaszać bezpośrednio przez e-dziennik do intendentki pani Ewy Rajchel (ER - Ewa Rajchel w zakładce pracownicy). Osobiście odpis z obiadów mogą zgłaszać uczniowie u pani intendentki w czasie przerwy obiadowej.

kierownik świetlicy - A. Kaczmarska