You are here: Strona główna arrow Świetlica szkolna arrow Ogłoszenia, stołówka arrow Informacja dotycząca szkolnych obiadów
Informacja dotycząca szkolnych obiadów PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska
06.06.2018.

Informujemy, że odpłatność za obiady
w CZERWCU
wynosi 49 zł.
(Prosimy o wpłaty do 10 czerwca)

Opłaty należy dokonać u intendentki lub przelewem bankowym na konto Zespołu Obsługi Oświaty i Wychowania ul. Reja 2a, nr konta 23 1240 3103 1111 0010 5571 0872 do 10 dnia tego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Wszystkie odpisy związane z chorobą ucznia, wyjazdami na obozy, wycieczki można zgłaszać bezpośrednio przez e-dziennik do intendentki pani Ewy Rajchel (ER - Ewa Rajchel w zakładce pracownicy). Osobiście odpis z obiadów mogą zgłaszać uczniowie u pani intendentki w czasie przerwy obiadowej.

kierownik świetlicy - A. Kaczmarska