Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-KoĽlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Logopeda arrow Komunikaty
Komunikaty
Wyniki konkursu "Poeci dzieciom - dzieci poetom" PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata F±ferek-Pekowska   
24.11.2016.
Dnia 24.11.2016r. w ¶wietlicy szkolnej odbył się etap szkolny konkursu "POECI DZIECIOM - DZIECI POETOM". Do prezentacji swoich umiejętno¶ci uczniowie mieli okazję przygotowywać się pod okiem rodziców, nauczycieli i logopedy Małgorzaty F±ferek-Pekowskiej na zajęciach doskonal±cych dykcję, które odbywaj± się na terenie szkoły w każd± ¶rodę. Wiersze polskich poetów pisz±cych dla dzieci recytowali uczniowie klas 2d, 2f, 3a i 3e.
 
Image
Czytaj cało¶ć…
 
Sukcesy uczniów klas I-III PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata F±ferek-Pekowska   
24.02.2016.
23 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w KoĽlu odbył się Konkurs Najpiękniejszej Wymowy Języka Ojczystego promuj±cy piękn± wymowę w grupie wiekowej od 6 do 10 roku życia.
W eliminacjach szkolnych, do których nauczyciele wytypowali z wszystkich klas ł±cznie 25 uczniów, zwyciężyli:  Szymon Nierychło Ib, Kinga Dudzik Ic, Sebastian Konstanciak Id, Zuzanna Wróbel Ie, Tymoteusz Sroka If, Jagoda Żyłowska IIa, Anna Maci±g IIa, Aleksandra Guca IIb, Maja Kasińska IIc, Franciszek Kubny IIc, Michał Kałamaga IId, Kacper Geaidy IIe, Aleksandra Czarnecka IIIa, Roman Dziedzic IIIb.
szyscy wymienieni uczniowie przygotowywali się bardzo aktywnie pod kierunkiem logopedy i z pomoc± swoich rodziców i wychowawców. Rezultatem tych przygotowań jest wyróżnienie, które otrzymało w etepie miejskim czterech naszych uczniów: Jagoda Żyłowska, Kacper Geaidy, Szymon Nierychło i Tymoteusz Sroka.
 
Image
Czytaj cało¶ć…
 
Konsultacje z logoped± PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata F±ferek-Pekowska   
20.02.2016.

W ramach Dni Otwartych 20.02.2016r. w naszej szkole można było zasięgn±ć porady logopedy. W godzinach 10.00 - 13.00 dzieci mogły pobawić się korzystaj±c z atrakcyjnych pomocy logopedycznych, w jakie wyposażony jest gabinet logopedy, a rodzice mieli okazję dowiedzieć się, jak w naszej szkole wygl±da opieka nad dziećmi, które chc± mówić poprawnie. Można było też zasięgn±ć rady logopedy w kwestii stymulowania prawidłowego rozwoju mowy swoich pociech.

Czytaj cało¶ć…
 
Informacja logopedy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
13.06.2012.
W czasie festynu, już od godz. 10:00 wszyscy zainteresowani mog± skorzystać z porad logopedycznych, których będzie udzielać zainteresowanym logopeda szkolny - p. Małgorzata F±ferek-Pekowska.
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 6