Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Logopeda arrow Komunikaty
Komunikaty
Wyniki konkursu "Poeci dzieciom - dzieci poetom" PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Fąferek-Pekowska   
24.11.2016.
Dnia 24.11.2016r. w świetlicy szkolnej odbył się etap szkolny konkursu "POECI DZIECIOM - DZIECI POETOM". Do prezentacji swoich umiejętności uczniowie mieli okazję przygotowywać się pod okiem rodziców, nauczycieli i logopedy Małgorzaty Fąferek-Pekowskiej na zajęciach doskonalących dykcję, które odbywają się na terenie szkoły w każdą środę. Wiersze polskich poetów piszących dla dzieci recytowali uczniowie klas 2d, 2f, 3a i 3e.
 
Image
Czytaj całość…
 
Sukcesy uczniów klas I-III PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Fąferek-Pekowska   
24.02.2016.
23 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koźlu odbył się Konkurs Najpiękniejszej Wymowy Języka Ojczystego promujący piękną wymowę w grupie wiekowej od 6 do 10 roku życia.
W eliminacjach szkolnych, do których nauczyciele wytypowali z wszystkich klas łącznie 25 uczniów, zwyciężyli:  Szymon Nierychło Ib, Kinga Dudzik Ic, Sebastian Konstanciak Id, Zuzanna Wróbel Ie, Tymoteusz Sroka If, Jagoda Żyłowska IIa, Anna Maciąg IIa, Aleksandra Guca IIb, Maja Kasińska IIc, Franciszek Kubny IIc, Michał Kałamaga IId, Kacper Geaidy IIe, Aleksandra Czarnecka IIIa, Roman Dziedzic IIIb.
szyscy wymienieni uczniowie przygotowywali się bardzo aktywnie pod kierunkiem logopedy i z pomocą swoich rodziców i wychowawców. Rezultatem tych przygotowań jest wyróżnienie, które otrzymało w etepie miejskim czterech naszych uczniów: Jagoda Żyłowska, Kacper Geaidy, Szymon Nierychło i Tymoteusz Sroka.
 
Image
Czytaj całość…
 
Konsultacje z logopedą PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Fąferek-Pekowska   
20.02.2016.

W ramach Dni Otwartych 20.02.2016r. w naszej szkole można było zasięgnąć porady logopedy. W godzinach 10.00 - 13.00 dzieci mogły pobawić się korzystając z atrakcyjnych pomocy logopedycznych, w jakie wyposażony jest gabinet logopedy, a rodzice mieli okazję dowiedzieć się, jak w naszej szkole wygląda opieka nad dziećmi, które chcą mówić poprawnie. Można było też zasięgnąć rady logopedy w kwestii stymulowania prawidłowego rozwoju mowy swoich pociech.

Czytaj całość…
 
Informacja logopedy PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
13.06.2012.
W czasie festynu, już od godz. 10:00 wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z porad logopedycznych, których będzie udzielać zainteresowanym logopeda szkolny - p. Małgorzata Fąferek-Pekowska.
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 6