Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Sportowe
Sportowe
Bieg "Gaz-System na piątkę" PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
25.09.2018.
W niedzielę 16.09.2018r. miłośnicy biegania spotkali się przed halą sportową "Śródmieście". Kolejny raz odbył się tam Bieg "Gaz-System na piątkę". Organizatorami zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu oraz Gaz-System. Jak zwykle na tego typu imprezach biegowych i tym razem odbyły się biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży. Start i meta biegów znajdowały się na parkingu przed halą sportową. Trasa przebiegała w terenie leśnym znajdującym się tuż przy hali i pływalni. Długość biegu uzależniona była od kategorii wiekowej. Każdy uczestnik po przekroczeniu linii mety otrzymał pamiątkowy medal, a zawodnicy którzy stanęli na podium dodatkowo otrzymali statuetki i nagrody rzeczowe. Nasi uczniowie nie zawiedli i kilkunastoosobowa grupa stawiła się na starcie. Większość reprezentacji stanowili uczniowie klas lekkoatletycznych, ale byli również inni przedstawiciele. Tradycyjnie kilkoro stawało również na podium.
 
Image
Czytaj całość…
 
Srebrni medaliści PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł   
12.06.2018.
W czwartek, 7 czerwca, w PSP nr 12, odbył się międzyszkolny turniej „Gry w dwa ognie”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna złożona z 11 uczniów, reprezentantów klasy drugiej oraz klas 3.
W turnieju brało udział 6 szkół z naszego miasta. Nasi uczniowie zakończyli turniej z 2 zwycięstwami, 1 remisem i 2 porażkami. Po zaciętej walce w klasyfikacji końcowej uplasowaliśmy się na 2 miejscu, zdobywając srebrne medale, dyplom oraz nagrody rzeczowe. Możemy być dumni z naszych uczniów. Grali wspaniale, fair play, prezentowali na boisku nienaganny styl i technikę. Całej drużynie serdecznie gratulujemy!
 
Image
Czytaj całość…
 
Wspaniali biegacze PDF Drukuj Email
Wpisał: Joanna Olechowska   
07.06.2018.

We wtorek 5 czerwca uczniowie klas I-III reprezentowali naszą szkołę podczas Międzyszkolnego Biegu Sztafetowego zorganizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 20. W skład drużyny weszli: Nadia Hordyjewicz (1c), Fabian Bick (1c), Tadziu Bryła (1c), Oliwia Bilińska (2a), Tomek Krajczyk (2a), Martyna Antonik (3a), Wojtek Niżborski (3f). Dzieci wykazały się wspaniałą kondycją oraz duchem zdrowej, sportowej rywalizacji, zajmując drugie miejsce. Każdy otrzymał dyplom oraz medal, a także słodki poczęstunek.

Image
Czytaj całość…
 
VIII Bieg Koziołków - nasi uczniowie na podium PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
05.06.2018.
W niedzielę  27.05.2018r. w piękny słoneczny dzień wokół  kozielskiej starówki  po raz kolejny odbyły się biegi dzieci i młodzieży w ramach "VIII Biegu Koziołków" pod patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla. W biegach na starcie stanęło blisko 370 zawodników. Startowały dzieci w różnym wieku, począwszy od kilkulatków, a skończywszy na gimnazjalistach. W tym roku naszą szkołę po raz pierwszy reprezentowali najmłodsi lekkoatleci i piłkarze, uczniowie klasy 4b. Rywalizacja w bardzo upalny dzień nie należy do najprostszych. Skwar płynący z nieba nie przeszkadzał jednak naszym reprezentantkom i po zaciętej walce dwie nasze uczennice stanęły na podium. Bieg w swojej kategorii wiekowej wygrała Laura Świerczek, a trzecia była Wiktoria Rajchel, obie uczennice z klasy 4b. Tuż za podium uplasował się ich klasowy kolega Michał Pyra.
 
Image
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 252