Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Sportowe
Sportowe
Sportowe sukcesy naszych uczniów na zakończenie 2017 roku PDF Drukuj Email
Wpisał: Mateusz Sadyk   
01.01.2018.
18 i 19 grudnia uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy sportowe. W XIII Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych czwartoklasiści zajęli pierwsze miejsce, a w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Piłce Nożnej nasi reprezentanci wywalczyli drugie miejsce. Szczegóły poniżej:
 
Image
Czytaj całość…
 
Kraków zaliczony PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka   
15.12.2017.
Jak co roku w dzień Świętego Mikołaja w ZSOS nr 2 w Krakowie, przy którym działa Siatkarski Ośrodek Szkolny, zorganizowany został Mikołajowy Turniej Mini Piłki Siatkowej klas V. W tym roku był to już XXIII turniej. Rozgrywki siatkarskie trwały przez trzy dni, od piątku do niedzieli 8-10.12.2017 roku. Zawody stały na wysokim poziomie, a dzieci pokazały, że już w tak młodym wieku gra w siatkówkę może sprawiać mnóstwo przyjemności.
 
Image
Czytaj całość…
 
Kędzierzyńskie Mikołajkowe Święto Siatkówki PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka   
15.12.2017.
W dniach 5.XII.2017r. do hali w Azotach przybyło wielu siatkarzy, aby walczyc o tytuł najlepszej drużyny w mieście. Organizatorzy - MOSiR K-Koźle i nasza szkoła - sprawnie zorganizowali tak wielkie zawody, w których drużyny z całego miasta, chłopcy i dziewczęta z klas 4, 5 i 6, walczyły o najlepsze trofeum.
 
Image
Czytaj całość…
 
SOS 5 i 6 klas w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka   
15.12.2017.
Od tego roku szkolnego w naszej szkole mamy Siatkarskie Ośrodki Szkolne (SOS) dla 5 i 6 klas, które do tej pory funkcjonowały tylko w gimnazjum. Już odbył się pierwszy wojewódzki turniej SOS w Kluczborku. Były drużyny z Nysy, Kluczborka i PSP 19 K-Koźle. Najlepsza okazała się nasza szkoła, która grała w składzie Ciesielka G. Smuszowicz A. Szajda Ola i Woźniak M.
 
Image
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 237