Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Sportowe
Sportowe
Finał Wojewódzki Kinder+Sport PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka   
21.04.2018.

W dniu 21.04.2018r. w Paczkowie odbył się finał wojewódzki w minipiłce siatkowej dziewcząt Kinder+Sport. Przyjechało po 8 najlepszych drużyn z Opolszczyzny – Nysa, Opolanka, Komprachcice, Krapkowice, PSP 11 K-Koźle i nasza szkoła PSP 19 K-Koźle. Na tym turnieju gra się w 3 kategoriach – dwójki, trójki i czwórki. Do finałowego ogólnopolskiego turnieju w Zabrzu zakwalifikowała się drużyna czwórek - dziewczęta zdobyły srebrny medal grając w składzie: Błachut Natalia, Ciesielka Gosia, Chadała Dominika, Geaidy Ola, Bujara Laura. Trenerem dziewcząt jest Miłosz Majka.

Image

Czytaj całość…
 
Złote Siatkarki PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka   
20.04.2018.

W dniu 19.04.2018r. w PSP 19 odbył się finał wojewódzki w minipiłce siatkowej dziewcząt. Przyjechały 4 najlepsze drużyny Opolszczyzny – PSP 3 Nysa, PSP 14 Opole, PSP 11 K-Koźle i nasza szkoła PSP 19 K-Koźle. Były to jedne z najdłuższych zawodów jakie pamiętam, gdyż tylko jeden mecz odbył się bez dodatkowego, trzeciego seta. Każdy mecz był zacięty, na wagę złota. Tylko jedna drużyna, z PSP 19, została niepokonana i zdobyła złoty medal

Image

Czytaj całość…
 
Memoriał pływacki ku czci Jana Pawła II PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
06.04.2018.
2 kwietnia 2018r. odbył się kolejny VII Otwarty Memoriał Pływacki ku czci papieża Jana Pawła II. Pomimo świątecznego dnia w sztafecie wystartowało kilkaset osób w różnym wieku, od kilkulatków do kilkudziesięciolatków. Najmłodszy zawodnik miał 2 lata. W sumie kilkuset zawodników przepłynęło prawie 20 tysięcy basenów. Rekordzista przepłynął ich 720. W tym roku w memoriale nie zabrakło też reprezentantów naszej szkoły. Reprezentowali nas uczniowie klasy pływackiej oraz dwie uczennice z klasy 4b o profilu LA Karolina Kaniewska i Laura Świerczek,  które przepłynęły po 120 basenów każda. Dziewczęta uczciły pamięć papieża i przyczyniły się do uzyskanego wyniku. Mieliśmy też przedstawicielkę z klas gimnazjalnych - Kingę Grzybowską z klasy 3f.  Każdy uczestnik po przepłynięciu dowolnej liczby długości basenu otrzymał imienny certyfikat uczestnictwa w sztafecie. Sztafeta zakończyła się w momencie śmierci papieża, punktualnie o godz. 21:37.
 
Image
Czytaj całość…
 
3 miejsce w powiatowych Zawodach w Tenisie Stołowym Drużynowo PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
21.03.2018.
W poniedziałek  12.03.2018r. w Zespole Gimnazjalno-Szkolno- Przedszkolnym w Polskiej Cerekwi odbyły się powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Drużynowym. Nasze miasto reprezentowały dwie szkoły: PSP nr 9 i PSP nr 19. Drużyna składała się z dwóch zawodników. Każdy mecz rozgrywany był do trzech wygranych punktów, a gry rozgrywane były do trzech wygranych setów. Reprezentantami naszej szkoły byli uczniowie klasy 5b Jan Deneka i Bartosz Asman. Nasi zawodnicy walczyli bardzo dzielnie. Po zaciętej walce chłopcy stanęli na najniższym stopniu podium zdobywając 3 miejsce w powiecie. Gratulujemy!
Opiekun Beata Nowak
 
Image
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 246