Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Przedmiotowe
Przedmiotowe
Konkurs Języka Angielskiego "Mistrz Słówek" PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.12.2018.
30 listopada w SP12 w Kędzierzynie-Koźlu odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "MISTRZ SŁÓWEK". Z naszej szkoły zostały wytypowane 4 osoby: Kasia Babkin, Agata Fojcik, Nina Syrek i Oliwia Derej. Po zaciętej rywalizacji, uczennice zdobyły I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Image
Czytaj całość…
 
Sukces w Miejskim Konkursie Ekologicznym PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
08.11.2018.
We wtorek 6 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla klas I - III "Eko - Pupil".  W konkursie wzięli udział uczniowie 6 szkół z terenu naszego miasta. Naszą szkołę reprezentował Piotr Estko z klasy 1c, Adam Dziendzioł z klasy 2a i Michał Piotrowski z klasy 3a. Chłopcy doskonale poradzili sobie z rozwiązaniem testu wiedzy z zakresu ekologii i przyrody. W drugiej części konkursu należało wykazać się pomysłowością, wyobraźnią, zdolnościami manualnymi i plastycznymi, aby wykonać eko - pupila z odpadów nadających się do recyklingu. Nasza trzyosobowa drużyna zajęła I miejsce. Serdecznie gratulujemy!
 
Image
Czytaj całość…
 
Adaś zwycięzcą miejskiego konkursu plastyczno-historycznego PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.11.2018.
Adaś Kruk z klasy 1c został zwycięzcą  konkursu plastyczno-historycznego zrealizowanego w ramach miejskiego projektu - 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.
 
Image
Czytaj całość…
 
Sukces na Konkursie Logicznego Myślenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Niedźwiecka   
23.10.2018.
We wtorek, 23 października w Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 odbył się Międzyszkolny Konkurs Logicznego Myślenia dla klas II i III. W konkursie wzięli udział uczniowie 11 szkół z terenu naszego miasta. Naszą szkołę reprezentował Jakub Witos z klasy IIIa i Tadeusz Bryła z klasy IIc. Tadek zajął trzecie miejsce wśród uczniów klas II. Serdecznie gratulujemy!
 
Image
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 214