Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Przedmiotowe
Przedmiotowe
II Kongres Harmonia Edukacji 2019 - drugi krok w zmianie świadomości w polskiej edukacji PDF Drukuj Email
Wpisał: Lidia Gacek-Zawadzka   
04.10.2019.

W dniach 26-27 września w Miejskim Ośrodku Kultury "Chemik" w Kędzierzynie-Koźlu odbył się II Kongres "Harmonia Edukacji 2019" pod hasłem: "Dziecko teraźniejszości - efekt przyszłości" obfitujący w wiele wykładów, prelekcji, szkoleń i paneli dyskusyjnych dla pracowników oświaty. Odbyło się także  spotkanie autorskie z prof. dr hab. Marią Szyszkowską, połączone z podpisywaniem książek.
Całe spotkanie poprzedzone zostało wręczeniem nagród zwycięzcom Miejskiego Konkursu "Harmonia Edukacji" dla szkół podstawowych. Było nam niezmiernie miło, ponieważ na uroczystej Gali mogliśmy oklaskiwać dwie nasze uczennice: Tatianę i Annę.

Image

Czytaj całość…
 
Mistrzostwa Województwa w Lekkoatletyce PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
19.06.2019.
We wtorek 4 czerwca 2019r. na stadionie lekkoatletycznym w Opolu odbyły się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Wojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa w LA. W zawodach uczestniczyć mogli mistrzowie i wicemistrzowie powiatów w różnych konkurencjach biegowych, rzutowych i skocznościowych. W każdej konkurencji rywalizowali więc ze sobą najlepsi sportowcy z całego województwa. Jak co roku, na stadionie w Opolu startowali również nasi uczniowie, którzy tradycyjnie wrócili z medalami. W zawodach startowało 5 naszych reprezentantów w 7 konkurencjach. Najlepiej zaprezentował się nasz wielokrotny rekordzista szkoły Jakub Korejba kl.3b, który zdobył wice mistrzostwo w rzucie dyskiem i był trzeci w pchnięciu kulą. Tuż za podium, bo na 4 miejscu uplasowała się koleżanka klasowa Jakuba-Oliwia Kuchta.
Image
Czytaj całość…
 
Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa w LA PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
14.06.2019.
W środę 29.05.2019r. na stadionie "Kuźniczka" w Kędzierzynie-Koźlu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyła się Wojewódzka Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy "Opolskie" w Opolu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu. Podczas mistrzostw przeprowadzono różne  konkurencje lekkoatletyczne, począwszy od biegów, poprzez skoki do rzutów.
 
Image
Czytaj całość…
 
Miejska Gala Konkursowa - podsumowanie edycji miejskiej Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych PDF Drukuj Email
Wpisał: Teresa Dziemidowicz   
11.06.2019.
6 czerwca 2019r. w Domu Kultury "Koźle" w sali kina "Twierdza" odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom miejskich edycji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy w eliminacjach miejskich zajęli I, II lub III miejsce. Podziękowania otrzymali również nauczyciele wyróżnionych uczniów.
Podczas tej uroczystości zostali również wyróżnieni nasi uczniowie, którzy reprezentowali Opolszczyznę na sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Jesteśmy z Was dumni. Gratulujemy!
 
Image
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 235