Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Przedmiotowe
Przedmiotowe
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
12.12.2017.
7 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu  (osiedle Cisowa) odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poeci dzieciom – dzieci poetom". Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Vanessa Uliasz z klasy 3d i Łucja Marenin z klasy 3f. W konkursie wzięło udział czterdziestu uczniów klas I – III, którzy reprezentowali 20 szkół podstawowych z całego powiatu. Uczestnicy konkursu mieli okazję do spotkania z Mikołajem, który dla każdego z nich przygotował upominek. Vanessa Uliasz z 3d za piękną recytację wiersza otrzymała I miejsce. Vanessie i Łucji należą się wielkie gratulacje i brawa!
 
Image
Czytaj całość…
 
Podsumowanie polonistycznego projektu PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Grzesik   
07.12.2017.

W dniu 21 XI 17r. odbył się apel podsumowujący polonistyczny projekt "Październik Miesiącem Języka Polskiego". Był on realizowany w naszej szkole w klasach 4-7. W ramach projektu uczniowie  brali udział w różnych konkursach: polonistycznych, plastycznym oraz religijnym. A oto tytuły niektórych z  nich: "Z polszczyzną za pan brat", "Mistrz Ortografii", "Ulubiona postać literacka". Chętne dzieci wzięły też udział w konkursie fotograficznym pt. "Byłem, widziałem…". Ich zadaniem było zrobienie zdjęcia krajobrazu i opisanie go.

Image

 

Czytaj całość…
 
VI Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych PDF Drukuj Email
Wpisał: Ryszard Cież   
06.12.2017.
2 grudnia 2017r. w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się VI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych. Uczeń Adam Wróbel zajął w nim 7 miejsce (startowało 20 drużyn). Był to debiut, a zarazem sukces, który mamy nadzieję, zaowocuje w następnej edycji turnieju. Adamowi gratulujemy wyniku, a pozostałych uczniów zapraszamy do udziału w turnieju w przyszłym roku.  
 
Image
Czytaj całość…
 
Miejski Konkurs Ekologiczny klas II i III PDF Drukuj Email
Wpisał: Violetta Grzesik   
03.12.2017.
29 listopada 2017r. w PSP nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu odbył się Miejski Konkurs Ekologiczny dla klas II i III. Naszą szkołę reprezentowali finaliści szkolnego konkursu w klasie drugiej - Mateusz Maros, w klasach trzecich - Zosia Kulak.
Nasza uczennica Zosia Kulak w Miejskim Konkursie Ekologicznym zdobyła  zaszczytne II miejsce, wykazując się ogromną wiedzą z zakresu przyrody i ekologii. Serdecznie gratulujemy!
 
Image
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 187