Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas
Z życia klas
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Tomanek   
07.10.2019.
4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jak co roku przyświecało nam hasło: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają". Tego dnia każdy mógł spróbować swoich sił i sprawdzić jak dobrze zna tabliczkę mnożenia. W egzaminatorów wcielili się uczniowie, którzy nie tylko przepytywali swoje koleżanki i kolegów, ale również przechodniów w okolicy szkoły. Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok.
 
Image
Czytaj całość…
 
Projekt czytelniczy "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki" w klasie 1c PDF Drukuj Email
Wpisał: Agata Zych   
06.10.2019.
Klasa 1c wystartowała już całą parą w ogólnopolskim projekcie „Czytam z klasą - lekturki spod chmurki”. Projekt ten ma na celu rozwijanie u dzieci aktywności czytelniczej, aktywnego słuchania oraz integrację zespołu klasowego. Nasz klasa wybrała książkę "Drzewo do samego nieba" Marii Terlikowskiej. Dzieci siedząc w kręgu na dywanie uważnie słuchają czytanej książki. Po każdym rozdziale jest wiele ciekawych pytań i odpowiedzi. Klasa wykonała już pierwszą stronę lekturnika oraz ulepiła z plasteliny czytusie. Czytamy dalej!
 
Image
Czytaj całość…
 
Wrzesień w klasie I a PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Niedźwiecka   
01.10.2019.

Pierwszy miesiąc szkoły za nami... Dla uczniów klasy I a był to miesiąc pełen wrażeń. Nowe miejsce, nowi nauczyciele, nowi koledzy i koleżanki. Uczniowie zwiedzali szkołę, poznając wszystkie jej zakamarki. Już wiedzą, gdzie jest jadalnia i świetlica, gabinet pani dyrektor czy pani pielęgniarki. W ciągu tego miesiąca uczniów odwiedzili Panowie Policjanci i harcerze, uczniowie byli w sali zabaw, brali udział w dniu kropki i głośnego czytania.
Okazało się, że nasze pierwszaki to bardzo bystre i mądre dzieciaki! Pięknie malują, śpiewają, tańczą, piszą. Ich ostatnie, pachnące prace można podziwiać na parterze pawilonu B.
Mam nadzieję, że każdy kolejny miesiąc będzie jeszcze bardziej ekscytujący!

Image

Czytaj całość…
 
Dzień Chłopca w klasie 1c PDF Drukuj Email
Wpisał: Agata Zych   
01.10.2019.
W ramach Dnia Chłopca cała klasa 1c mile spędziła czas w sali zabaw "Arcadia". Wszyscy dobrze się bawili, a po powrocie do klasy dziewczynki wręczyły chłopcom upominki. Ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci.
 
Image
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 1117