Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas
Z życia klas
Zakończenie roku szkolnego - witajcie wakacje! PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
22.06.2018.
22 czerwca uczniowie zakończyli rok szkolny 2017/2018. Pierwsi szkołę pożegnali najmłodsi uczniowie z klas I-III. Potem na uroczystej akademii zaprezentowali się najlepsi uczniowie klas IV-VII, którym Pani Dyrektor Bożena Łotecka wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem oraz dyplomy wzorowego ucznia. Kończące akademię radosna piosenka i taniec, wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój.
Po akademii uczniowie rozeszli się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli pozostałe świadectwa. Po krótkich spotkaniach w klasach wszyscy pożegnali szkołę na 2 miesiące, co oznacza tylko jedno: NADESZŁY WAKACJE! Wszystkim życzymy udanego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku!
 
Image
Czytaj całość…
 
"Bezpieczne wakacje" - zajęcia profilaktyczne z policjantami PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Białas   
22.06.2018.
W dniach 18 i 19 czerwca 2018 roku odbyły się spotkania z funkcjonariuszami Policji panią Elżbietą Wyszyńską i panem Radosławem Mierzejewskim. Zajęcia profilaktyczne zostały zorganizowane dla uczniów klas I-III oraz IV-V.
Dzielnicowi rozmawiali z dziećmi na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wakacji, zarówno nad wodą, jak i w górach. Omówili jak uczniowie powinni zachować się w sytuacji gdy ktoś się zgubi, gdy pies będzie chciał zaatakować lub gdy obca osoba będzie ich zaczepiać. Młodszym dzieciom przypomniano także zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Klasy starsze miały możliwość zagrać w grę edukacyjną "Rufus w opałach", która pozwoliła im zobaczyć, na jakie niebezpieczeństwa może natrafić młody użytkownik nowoczesnych technologii. Dzięki grze uczniowie dowiedzieli się, jak mogą reagować w trudnych sytuacjach oraz jakie konsekwencje mogą ich spotkać, jeśli będą dokonywać niewłaściwych wyborów.
 
Image
Czytaj całość…
 
Piknik klasy 4a PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Wysoczan   
22.06.2018.
Jeden piknik… wiele spojrzeń… Tak zapamiętali ten dzień uczniowie klasy 4a:
 
Image
Czytaj całość…
 
Ognisko klasowe 4a PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Wysoczan   
22.06.2018.
W poniedziałek 18.06.2018r. odbyło się nasze ognisko klasowe. Przybyli również rodzice i rodzeństwo. Na ognisku upiekliśmy pyszne kiełbaski. Graliśmy w grę "prawda czy wyzwanie". Nagrodą były słodkie niespodzianki. To była świetna zabawa. Skakaliśmy też na trampolinie i graliśmy w siatkówkę. Było super!
Michalina Kosakowska
 
Image
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 1033