Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas
Z życia klas
Prezent od Mikołaja PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
06.12.2018.
Image
Czytaj całość…
 
Mikołajkowa paczka dla zwierząt PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz   
05.12.2018.
W połowie listopada pisaliśmy o naszych kolegach i koleżance, którzy są wolontariuszami w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu oraz w Przytulisku dla zwierząt w Dębowej. Jako klasa postanowiliśmy wspomóc potrzebujące zwierzęta i zorganizowaliśmy zbiórkę karmy, żywności oraz innych potrzebnych dla nich rzeczy. Dzięki zaangażowaniu całej szkoły udało się nam uzbierać spory podarunek. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za każdy akt dobroci i wsparcie naszej akcji. Nasi wolontariusze z klasy 1c wręczyli prezenty czworonożnym przyjaciołom.
 
Image
Czytaj całość…
 
Andrzejki klasy 2a PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Bobińska   
04.12.2018.

Andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb. Są różne sposoby, żeby dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości. Można pójść do wróżki, która ma szklaną kulę. Można zapytać Cyganki, która wróży z kart i ręki. Można też pójść do sali zabaw „Arkadia”, gdzie uczniowie klasy 2a spędzili te wyjątkowe święto. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło przepowiedni z wosku oraz innych wróżb. Był to też idealny pretekst do spędzenia niezapomnianego czasu w gronie koleżanek i kolegów. Szkoda, że ten czas tak szybko minął…

Image

Czytaj całość…
 
Popołudnie pełne magii w klasie 1c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz   
03.12.2018.

W czwartek, 29 listopada w klasie 1c odbyły się andrzejki. Nasze popołudnie rozpoczęło się od spotkania  z iluzjonistą. Było to dla nas ogromne przeżycie, nawet Ci, którzy nie wierzyli w magię po pokazie naszego gościa, byli pod ogromnym wrażeniem! W cudownych nastrojach, oraz z głową pełną pytań weszliśmy do naszej sali, która wcale nie przypominała tej, w której uczymy się na co dzień. Wróżka Aneta i wróżka Ania zaprosiły nas do wspólnej zabawy, a ich pomocnice - dwie panie Anetki  oraz pani Ewelina - zadbały o nastrój i poczęstunek. Najwięcej radości sprawiło nam lanie prawdziwego wosku i odczytywanie, Co "nam wyszło". Nasze wróżki przygotowały dla nas sporo wróżb, zadbały o każdy detal.  Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Image

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 1070