Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas
Z życia klas
Dziękujemy! PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
17.06.2019.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza wspólna akcja "słodkich wtorków i śród" polegająca na zbieraniu pieniędzy ze sprzedaży ciast na dofinansowanie zakupu aparatu słuchowego dla ucznia Naszej Szkoły zakończyła się ogromnym sukcesem!
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się zebrać kwotę 1550,29zł. Szkolne Koło "Caritas" dołożyło swoją cegiełkę w kwocie 300 zł, co dało łączną sumę 1850,29 zł.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak bezinteresownie włączyli się do akcji, mając na uwadze ten szczytny cel. Dziękujemy za upieczenie ciast, podarowanie pączków, jak i za aktywne zakupy i hojność.
 
Image
Czytaj całość…
 
Koniec roku - czas pożegnań, przemówień i życzeń PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewa Baraniuk   
17.06.2019.
Image
Zbliża się koniec roku szkolnego 2018/2019. Podsumowujemy wyniki nauki, zachowanie, wspólne wyjścia i wycieczki. I planujemy wakacje. W klasie 6c na lekcji języka polskiego uczniowie podjęli próbę układania krótkich przemówień, które można by było wygłosić na zakończenie nauki. Oto kilka przykładów udanych i na pewno szczerych wypowiedzi:
Czytaj całość…
 
Wolontariat Szkolnego Koła Caritas PDF Drukuj Email
Wpisał: Aneta Knapik-Król   
14.06.2019.

Kolejny rok pracy zbliża się ku końcowi... Kilka migawek z pracy wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas przy PSP nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu:
  • akcja zbiórki żywności Tak Pomagam
  • akcja rozprowadzania skarbonek Jałmużny Wielkopostnej

Image

Czytaj całość…
 
Kreatywne zajęcia 2a PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Bobińska   
11.06.2019.

Gorące, czerwcowe dni to doskonały czas na spędzenie lekcji na świeżym powietrzu. Zajęcia plastyczne uchodzące często jedynie za zwykłą zabawę mogą realizować wiele zadań i celów, szczególnie w innym otoczeniu niż sala lekcyjna. Uczniowie klasy 2a tworzyli prace plastyczne pracując w grupach, rozwijając swoją kreatywność, jednocześnie bawiąc się przy tym wyśmienicie.

Image

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 1110