Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Świetlica szkolna arrow Uroczystości
Uroczystości
Bal z Babcią i Dziadkiem PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
12.02.2018.
Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadków na uroczysty bal, który odbył się 8 lutego w kolorowo przystrojonej Sali "Krainy radości". Serdeczne powitanie skierowała do wszystkich pani kierownik świetlicy Anna Kaczmarska. "Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie…",  piosenką i wierszem dzieci przywitały swoje Babcie  i Dziadków.
Potem uroczystość poprowadziła pani wicedyrektor Małgorzata Simańczuk. Bal rozpoczął się wspólnym tańcem, a wśród wielu propozycji muzycznych nie mogło zabraknąć Zorby w wykonaniu Dziadków oraz tańca belgijskiego, którego rytm porwał przede wszystkim Babcie z wnuczętami. Do wspólnej zabawy zachęcały również liczne konkursy nagradzane upominkami.
 
Image
Czytaj całość…
 
Pasowanie na Świetliczaka PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
29.01.2018.
12 stycznia odbyła się uroczystość Pasowania na Świetliczaka. Do grona świetliczaków dołączyły klasy Ia, Ib i Ic.  Pasowanie na Świetliczaka w „Krainie Radości” rozpoczęło się od powitania uczestników zabawy oraz omówienia celu spotkania. Głównym celem tej uroczystości było przyjęcie do grona świetliczaków nowych dzieci, a także stworzenie w świetlicy atmosfery radości, przyjaźni oraz zaufania. Za nim uczniowie zostali przyjęci do grona świetliczaków musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej. Pierwszaki musiały wykazać się sprawnością, szeregiem umiejętności oraz wiedzą niezbędną każdemu świetliczakowi.
 
Image
Czytaj całość…
 
Bal z Babcią i Dziadkiem PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
09.02.2017.
Dzień Babci i Dziadka to szczególnie radosne święto, o którym nie zapominają uczniowie naszej szkoły. Oprócz wręczenia pięknych laurek i samodzielnie przygotowanych prezencików dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadków na uroczysty bal,  który odbył się 2 lutego w kolorowo przystrojonej sali "Krainy radości".
 
Image
Czytaj całość…
 
Bezpieczny i zdrowy uczeń naszej świetlicy - kolejne spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisał: Cezary Tomczyk   
14.11.2016.
Kolejne spotkanie z cyklu "Bezpieczny i zdrowy uczeń naszej świetlicy" dotyczyło sposobu udzielania pierwszej (przedlekarskiej) pomocy poszkodowanym oraz minimalizowania skutków ewentualnych wypadków w szkole i poza nią. Podopieczni zapoznali się z zawartością apteczki szkolnej (środki opatrunkowe, artykuły sanitarne) oraz zaznajomili się z instrukcją udzielenia pomocy w sytuacjach realnych wypadków lub urazów (krwotok z nosa, oparzenie, złamanie kości, skaleczenie). Nauczyciel prowadzący przedstawił scenki sytuacyjne oraz historyjki obrazkowe, by na ich podstawie uczniowie mogli określić rodzaj potrzebnej pomocy.
 
Image
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 32