Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Świetlica szkolna arrow Uroczystości
Uroczystości
Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem w świetlicy PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
20.02.2019.
14 lutego odbyło się niecodzienne wydarzenie. Społeczność świetlicowa gościła w progach babcie i dziadków. Uroczystość z okazji święta najukochańszych babć i dziadków była połączona z balem  karnawałowym.  Otwarcia balu i powitania dostojnych gości dokonała pani dyrektor Bożena Łotecka. Wnuczęta przygotowały program artystyczny. Były wiersze i piosenki w języku polskim, angielskim i włoskim. Część integracyjną spotkania prowadziła pani wicedyrektor Małgorzata Simańczuk zapraszając do tańca wszystkich obecnych. Były tańce z babcią i dziadkiem, konkursy i wiele radości ze wspólnej zabawy. Grono zaproszonych gości bawiło się świetnie. Spotkanie pokoleń dziadków i wnuków było nie tylko okazją do uczczenia zaproszonych gości, ale również do nauki postawy szacunku i wdzięczności dla babć i dziadków. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne i potrzebne są takie spotkania i chwile spędzone w takim gronie. Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy za rok.
 
Image
Czytaj całość…
 
Festiwal Piosenki Świątecznej PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Niedźwiecka   
20.12.2018.

20 grudnia w naszej świetlicy odbył się Festiwal Piosenki Świątecznej. Wzięło w nim udział ponad 20 wykonawców. Było kilka zespołów jak i solistów. Jury w składzie pani Urszula Mielczarek, Teresa Grądowska i Aleksandra Niedźwiecka-Streissel oceniało występy uczniów zwracając uwagę na ich muzykalność, poczucie rytmu, poprawność językową, a przede wszystkim indywidualność artystyczną.

Image

Czytaj całość…
 
Bal z Babcią i Dziadkiem PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
12.02.2018.
Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadków na uroczysty bal, który odbył się 8 lutego w kolorowo przystrojonej Sali "Krainy radości". Serdeczne powitanie skierowała do wszystkich pani kierownik świetlicy Anna Kaczmarska. "Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie…",  piosenką i wierszem dzieci przywitały swoje Babcie  i Dziadków.
Potem uroczystość poprowadziła pani wicedyrektor Małgorzata Simańczuk. Bal rozpoczął się wspólnym tańcem, a wśród wielu propozycji muzycznych nie mogło zabraknąć Zorby w wykonaniu Dziadków oraz tańca belgijskiego, którego rytm porwał przede wszystkim Babcie z wnuczętami. Do wspólnej zabawy zachęcały również liczne konkursy nagradzane upominkami.
 
Image
Czytaj całość…
 
Pasowanie na Świetliczaka PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
29.01.2018.
12 stycznia odbyła się uroczystość Pasowania na Świetliczaka. Do grona świetliczaków dołączyły klasy Ia, Ib i Ic.  Pasowanie na Świetliczaka w „Krainie Radości” rozpoczęło się od powitania uczestników zabawy oraz omówienia celu spotkania. Głównym celem tej uroczystości było przyjęcie do grona świetliczaków nowych dzieci, a także stworzenie w świetlicy atmosfery radości, przyjaźni oraz zaufania. Za nim uczniowie zostali przyjęci do grona świetliczaków musieli przejść bardzo ważny test gotowości świetlicowej. Pierwszaki musiały wykazać się sprawnością, szeregiem umiejętności oraz wiedzą niezbędną każdemu świetliczakowi.
 
Image
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 34