Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Świetlica szkolna arrow Uroczystości
Uroczystości
Bal z Babcią i Dziadkiem PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
09.02.2017.
Dzień Babci i Dziadka to szczególnie radosne święto, o którym nie zapominają uczniowie naszej szkoły. Oprócz wręczenia pięknych laurek i samodzielnie przygotowanych prezencików dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadków na uroczysty bal,  który odbył się 2 lutego w kolorowo przystrojonej sali "Krainy radości".
 
Image
Czytaj całość…
 
Bezpieczny i zdrowy uczeń naszej świetlicy - kolejne spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisał: Cezary Tomczyk   
14.11.2016.
Kolejne spotkanie z cyklu "Bezpieczny i zdrowy uczeń naszej świetlicy" dotyczyło sposobu udzielania pierwszej (przedlekarskiej) pomocy poszkodowanym oraz minimalizowania skutków ewentualnych wypadków w szkole i poza nią. Podopieczni zapoznali się z zawartością apteczki szkolnej (środki opatrunkowe, artykuły sanitarne) oraz zaznajomili się z instrukcją udzielenia pomocy w sytuacjach realnych wypadków lub urazów (krwotok z nosa, oparzenie, złamanie kości, skaleczenie). Nauczyciel prowadzący przedstawił scenki sytuacyjne oraz historyjki obrazkowe, by na ich podstawie uczniowie mogli określić rodzaj potrzebnej pomocy.
 
Image
 
Karnawał z Babcią i Dziadkiem PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewa Baraniuk   
16.02.2016.
Jest już stałym zwyczajem naszej szkoły gościć co roku wyjątkowe osoby – Babcie i Dziadków  najmłodszych uczniów. Stąd 28 stycznia 2016 roku świetlica szkolna „Kraina radości” zorganizowała wyjątkowy bal karnawałowy z okazji Dnia Babci i Dziadka.
 
Image
Czytaj całość…
 
Pasowanie na świetliczaka PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
15.12.2015.
Uroczystość przeprowadzona została w dwóch turach. 7 grudnia o godz. 9:00  ślubowały klasy Ib, Ic i Id, a o godz. 10:50 do grona świetliczaków dołączyły klasy Ia, Ie i If
Pasowanie na świetliczaka w „Krainie Radości”  rozpoczęło się od powitania uczestników zabawy. Głównym celem tej uroczystości było przyjęcie do grona świetliczaków nowo przybyłych dzieci, a także stworzenia w świetlicy atmosfery radości, przyjaźni oraz zaufania. Zanim uczniowie zostali przyjęci do grona świetliczków, musieli przejść bardzo ważny "test gotowości świetlicowej". Pierwszaki musiały wykazać się sprawnością, szeregiem umiejętności oraz wiedzą niezbędną dla każdego dziecka.
 
Image
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 30